Scroll Top
FALKON ul. Wybickiego 47 87-100 Toruń
tel/fax: 56 663 66 61

Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna Standard

Roleta zewnętrzna – może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed natrętnymi owadami.

 • 3 klasa bezpieczeństwa
 • oś obrotu okna znajduje się w połowie wysokości
 • sposób otwarcia okna pozwala na łatwe wietrzenie
 • konstrukcja pozwala na łatwy i szybki montaż
 • nowoczesny design
Roleta zewnętrzna standard

Roleta standard

Roleta zewnętrzna z moskitierą

Roleta z moskitierą

ROLETY ZEWNĘTRZNE INTERMO

System podtynkowy INTERMO, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczędność nie jest obojętna.

Nowy system, wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane są przed oknem dzięki czemu unikamy wszystkich możliwych pustych przestrzeni nad oknem. Elementy podtynkowe rolety INTERMO nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża toteż nie naruszają szczelności budynku. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, przy czym prowadnice w dodatku można częściowo zabudować.

ZALETY INTERMO

 • zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, nie ingeruje w konstrukcję okna, drzwi i nadproża dzięki czemu nie narusza ich właściwości izolacyjnych;
 • zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną, ściana zewnętrzna działa jako bariera akustyczna;
 • zapewnia dyskretne wkomponowanie skrzynki, i częściowo prowadnic, w fasadę budynku,a pozostałym elementom umożliwia dopasowanie kolorystyczne do barwy stolarki okiennej;
 • pozwala uniknąć skraplania pary na klapie rewizyjnej, co czasami zdarza się w skrzynkach nadprożowych;
 • umieszczona w skrzynce klapa rewizyjna, znajduje się na zewnątrz budynku co pozwala na czyste i proste działania serwisu w razie awarii, bez ingerencji w prywatność mieszkańców;
 • system daje się stosować nie tylko w nowo wznoszonych budynkach ale również w istniejących obiektach, w trakcie montażu lub przy wymianie okien.
Roleta zewnętrzna intermo

Roleta intermo

Roleta zewnętrzna intermo przykład montażu

Roleta intermo – przykład montażu

ROLETY NADSTAWNE TERMOLUX

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.

Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Rolety są sterowane ręcznie za pomocą linki lub paska. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania

Roleta zewnętrzna nadstawna

Roleta nadstawna

Roleta zewnętrzna nadstawna z otwartą klapą rewizyjną

Roleta nadstawna z otwartą klapą rewizyjną

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych danych o naszych produktach, odwiedź serwis internetowy producenta Portos.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień przeglądarki lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij