Scroll Top
FALKON ul. Wybickiego 47 87-100 Toruń
tel/fax: 56 663 66 61

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne są ważnym elementem wystroju domu lub mieszkania, mogą je rozjaśniać, zaciemniać, mogą także podkreślać styl wnętrza. Dobrze dobrane drzwi mają duży wpływ na samopoczucie mieszkańców. Pozwalają nam na zachowanie prywatności, chronią przed dostawaniem się hałasu z zewnątrz do wewnątrz pomieszczenia. Przede wszystkim jednak powinny cechować się wyjątkową estetyką i atrakcyjnym wyglądem. W końcu każdy ma z nimi do czynienia na co dzień.

Dysponujemy różnymi rodzajami drzwi, takimi, które mogą sprawdzić się jako ozdoba domu oraz takimi, które po prostu spełnią swoją funkcję w biurze. Naszym klientom oferujemy zarówno drzwi o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Dzięki szerokiej gammie oferowanych produktów, mogą państwo dobrać drzwi adekwatne zarówno do swojego gustu jak i zaplanowanej wysokości środków przeznaczonych na ich zakup.

W skład naszej bogatej oferty wchodzi szeroki wybór drzwi takich wiodących producentów jak DRE i PORTA, którzy są naszymi wieloletnimi partnerami.

drzwi wewnętrzne

Eleganckie drzwi dodają charakteru każdemu wnętrzu

Drzwi wewnętrzne Dre Premium

  • Dostępne są w różnych okleinach
  • Dostępne w różnych modelach
  • W standardzie posiadają ramiak wykonany z płyty MDF
  • Modele z przeszkleniami posiadają szybę o grubości 4 mm
  • Szyby dostępne w różnych kolorach oraz przezroczyste
  • Dostępne w wersji ze skrzydłem przylgowym i bezprzylgowym
drzwi wewnętrzne toruń
drzwi wewnętrzne toruń

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych danych o naszych produktach, odwiedź serwisy internetowe producentów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień przeglądarki lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij